6.Sınıf Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları 2022

6.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları pdf ve word formatında hazırlanmaktadır. Bazı 6.sınıf sosyal yazılı sorularının word formatı paylaşılmamıştır ve pdf olarak eklenmiştir. Eğer word formatında isterseniz supersosyal.blogspot.com/iletisim adresinden iletişim bilgilerinizi verirseniz en yakın zamanda gönderebilirim.

6.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları Google Drive bağlantıları ile sizlere sunulmuştur. Yoğun indirmeden dolayı indirmede problemler olabiliyor. Bu tarz problemler ile karşılaşmamak adına Gmail hesabınıza giriş yaparak indirme işlemi yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.

6.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları WORD ve PDF  formatında paylaşılmaktadır. Üzerinde istediğiniz değişiklikleri  yapabilirsiniz. Ayrıca supersosyal.blogspot.com/6-sinif-sosyal-testleri adresi içerisinde 6.sınıf sosyal bilgiler testleri ile ilgili paylaşılan içerikleri pdf ve cevap anahtarlı bir şekilde indirebilirsiniz.


6.SINIF SOSYAL BİLGİLER 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI 6.SINIF SOSYAL BİLGİLER 1.DÖNEM 2.YAZILI SORULARI 6.SINIF SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI 6.SINIF SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM 2.YAZILI SORULARI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder