5.Sınıf Sosyal Bilgiler Yazılı Soruları 2022

5.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları pdf ve word formatında hazırlanmıştır. Bazı yazılı sorularının sadece pdf formatı paylaşılmıştır. Word formatında isteyen arkadaşlar olursa supersosyal.blogspot.com/iletisim adresinden iletişime geçmeleri halinde word olarak gönderebilirim.


5.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları Google Drive bağlantıları ile sizlere sunulmuştur. Yoğun indirmeden dolayı indirmede problemler olabiliyor. Bu tarz problemler ile karşılaşmamak adına Gmail hesabınıza giriş yaparak indirme işlemi yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.


5.sınıf sosyal bilgiler yazılı soruları WORD ve PDF formatında paylaşılmaktadır. Üzerinde istediğiniz değişiklikleri  yapabilirsiniz. 5.sınıf sosyal bilgiler yazılı sorularının çoğunun cevap anahtarları da hemen yazılı sorularının altına eklenmiştir. Ayrıca supersosyal.blogspot.com/5-sinif-sosyal-testleri adresi içerisinde 5.sınıf sosyal testleri ile ilgili çalışmaları pdf olarak bulabilirsiniz.


5.SINIF SOSYAL BİLGİLER 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI 5.SINIF SOSYAL BİLGİLER 1.DÖNEM 2.YAZILI SORULARI 5.SINIF SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI5.SINIF SOSYAL BİLGİLER 2.DÖNEM 2.YAZILI SORULARI

1 yorum: